OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

LOGI

Korzystanie ze strony https://swietlikinstalacje.pl wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera, na którym znajduje się strona https://swietlikinstalacje.pl . Każde zapytanie skierowane do serwera zapisywane jest w logach, które obejmują m.in. adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym, z jakiego korzystasz. Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretną osobą i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy służący do administracji, a ich zawartość nie jest ujawniana nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem w dhosting.pl.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeżeli wyślesz wiadomość przez formularz kontaktowy na stronie https://swietlikinstalacje.pl – to podane dane nie będą wykorzystywane w celach marketingowych. Dane te przechowywane są w firmowej skrzynce emailowej w dhosting.pl w celach zarządzania pocztą oraz wysłania odpowiedzi e-mailowej, na Twoją wiadomość. Osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu.

PODSUMOWANIE

W każdej chwili masz możliwość dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia.
W tym celu skontaktuj się ze mną przez adres: kontakt@swietlikinstalacje.pl

Administratorem danych osobowych jest firma, P.P.H.U. ŚWIETLIK Rafał Świetlik, ul. Estkowskiego 5, 63-000 Środa Wlkp. NIP: 786-109-19-30

Administrator informuje niniejszym Użytkownika, że powierza przetwarzanie danych osobowych następującym podmiotom:

▪ dhosting.pl Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807), Al.Jerozolimskie 98, NIP 7010198361, REGON 141998822, KRS 0000336780 – w celu przechowywania danych osobowych na serwerze.